Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co si přát pro Sokolov v příštím roce?

23. 12. 2018

Staré náměstí asi hned tak neobživne, přenesení městské knihovny možná trochu pomůže, ale svět nepadne na prdel.

Bude se více prosazovat třídění odpadů? Nebude, bo není příliš odbyt na papír, plasty. Tak proč více třídit, když to neumíme prodat. Pro futurology - je možné do PETek vsazovat vzkazy pro budoucí generace, které budou těžit suroviny (nebo dělat archeologické průzkumy) ze skládek. Když jste se to nenaučili do dnes ...

Energetické využití na místo uhlí také asi hned tak nebude, nebo se ví, kdy nastane změna? Uhlí se bude těžit dál, prášit se bude kolem Sokolova víc a víc, tak snad tady někdo po roce zbyde, na staříky máme expertku, paní starostku. 

A propó, snad se dočkáme pokračování úvodního slova v našem Patriotu, abychom si i nadále mohli vážit tak významné pozice, kterou si platíme z našich daní. 

Aby paní starostka odpovídala také někdy nepravidelně osobně v rubrice, která je směřovaná především k úřadu starostky. Nebo stačí dovětek, jo, podepisuji, souhlasí, rozumím tomu, slibuji, že bude líp. Ano, někdy určitě.   

Asi dostaneme někdy v průběhu nového roku možnost sledovat on-line přenosy sokolovských zastupitelů a třeba to nebude o moc dražší než je obvyklé.

Aby děti ve školách neměly tak často vši ...

Aby dětem ve školách chutnala školní strava, kdyby náhodou byla zdarma … 

… další přání můžete při troše odvahy vložit do komentářů. 

PF 2019 přeje … Le brok

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář